Посете групе за српски језик 19. априла Институту за српски језик у Београду и 18. маја Филолошком факултету

Чланови Групе за граматику и стилстику РЦТ „Михајло Пупин” који су у четвртак, 19.04.2018. били у Институту за српски језик САНУ: Јелена Маслак, Тијана Лукић, Иван Пешић, Мина Мићић, Катарина Атанацковић, Кристина Костић, Софија Крстић, Јулијана Радошевић, Ања Влачић, Јулија Варга, Борко Вицановић, Искра Влајковић, Сара Курељушић, Милан Милетић.

У пратњи су биле ментори групе мр Валентина Паровић и Милена Михајловић.

У пратњи су биле ментори групе мр Валентина Паровић и Милена Михајловић.

© 2020 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.