Колонији је присуствовало 6 ученика. Водио их је ментор групе за филм и позориште, Иван Ракиџић. Асистент Ивану Ракиџићу био је накадашњи полазник групе за филм, сада студент камера на ФДУ-у у Београду, Лука Ивановић.

Рађене су филмске вежбе и држана су теоретска предавања.

Како је Лука Ивановић и изванредан илузиониста, увече, 14. марта, одржао је представу за полазнике колоније, на велико одушевљење ученика.

Рађене су филмске вежбе и држана су теоретска предавања.

© 2020 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.