Учесници колоније били су 8 ученика и 1 ментор, Слободан Тршек, професор програмирања у Машинској школи у Панчеву и предавач у РЦТ „Михајло Пупин” из Панчева. Са ученицима је рађена припрема за такмичење у програмском језику Це.

Настава је одржавана два пута у току дана, пре подне од 9-12ч и после подне од 16-18ч. На настави су рађени задаци са такмичења, рад са низовима, сортирање, бинарно претраживање, рад са текстом и карактерима и дводимензионални низови.

© 2020 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.