Светосавска здравица

У петак, 27. јануара, за школску славу Свети Сава, у просторијама РЦТ "Михајло Пупин" одржана је "Светосавска здравица". Присутни су били чланови Управног одбора, најуспешнији матуранти, полазници РЦТ „Михајло Пупин“ и њихови професори из центра за таленте, као и донатори и помагачи Центра за таленте.

Том приликом додељене су захвалнице пријатељима Центра:

• Горану Гњатићу, IED (Intelligent Electronic Devices), Београд;
  • Зорану Ристановићу, Siemens Srbija;
  • Биљани Братовић, NDC, DOO, Beograd;
  • др Милану Распоповићу (дугогодишњи директор Математичке гимназије из Београда).

Слика 27, Позивница

Такође, на свечаности присутан је био и др Живојин Петровић, главни уредник Српске научне телевизије и упличено је потписивање Протокол о сарадњи између Српске научне телевизије и РЦТ "Михајло Пупин".

Светосавска здравица

Том приликом додељене су захвалнице пријатељима Центра:

• Горану Гњатићу, IED (Intelligent Electronic Devices), Београд;
  • Зорану Ристановићу, Siemens Srbija;
  • Биљани Братовић, NDC, DOO, Beograd;

Слика 27, Позивница

© 2020 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.