16. ликовни конкурс ученика основних и средњих школа Републике Србије , 2019

 Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

Радова: 2100

Школа: 211

Комисија:

  1. Снежана Јовчић Олђа, Факултет ликовних уметности Универзитета у Београду
  2. мр Михајло Герун, председник НО УЛУС-а
  3. Зоран Малеш, вајар

 

НАГРАЂЕНИ

Средња школа:

  1. Исидора Дадић, 32, Гимназија „Урош Предић”, Панчево
  2. Ивет Лашу, 3, Гимназија за талентентоване ученике са домом ученика „Бољаи”, Сента
  3. Лара Зелди Добаи, 4, Школа за дизајн „Богдан Шупут”, Нови Сад – „Сокић на ексић”
  4. Сандра Јовановић, 3, Уметничка школа, Ниш – „Нина”
  5. Марија Трајковић, 1, Гимназија Лесковац, Лесковац – „Реза”
  6. Милош Станојчић, 4, Уметничка школа, Ужице
  7. Љубица Новаковић, 1, Техноарт, Београд
  8. Валерија Момот, 3р13, Уметничка школа, Ужице – „Моја соба”
  9. Дуња Петровић, 3, Машинско-саобраћајна школа, Чачак – „Слободна тема”
  10. Кристина Јевђић, 4, Уметничка школа, Ужице – „Чекање”

 

Основна школа:

  1. Јован Ћировић, 6, ОШ „Б. П. Пинки”, Стара Пазова
  2. Едвин Дудаш, 7, Ликовна радионица „ЕМ АРТ”, Суботица
  3. Сара Миловановић, 61, ОШ „Вук Караџић”, Сочаница
  4. Милан Текић, 6, ОШ „С. Родић”, Бачки Јарак – „Моје село“
  5. Елена Мирчић, 7, ОШ „Вожд Карађорђе”, Алексинац „Пејзаж, јесен“
  6. Дајана Матејић, ОШ „Вожд Карађорђе”, Алексинац – „Пећински цртеж“
  7. Михајло Мркобрада, 6, ОШ „Иван Милутиновић”, Суботица
  8. Миња Мијатов, 6, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Зрењанин
  9. Ђорђе Лужањин, 5, ОШ „др Арчибалд Рајс”, Београд
  10. Николина Вуловић, 73, ОШ „Кирило Савић”, Ивањица
  11. Лука Катнић, 2, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Панчево (специјална награда за најуспешнији рад најмлађих ученика)

 

 

16. ликовни конкурс ученика основних и средњих школа Републике Србије , 2019

 Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

Радова: 2100

Школа: 211

Комисија:

  1. Снежана Јовчић Олђа, Факултет ликовних уметности Универзитета у Београду
  2. мр Михајло Герун, председник НО УЛУС-а
  3. Зоран Малеш, вајар

 

НАГРАЂЕНИ

Средња школа:

  1. Исидора Дадић, 32, Гимназија „Урош Предић”, Панчево
  2. Ивет Лашу, 3, Гимназија за талентентоване ученике са домом ученика „Бољаи”, Сента
  3. Лара Зелди Добаи, 4, Школа за дизајн „Богдан Шупут”, Нови Сад – „Сокић на ексић”
  4. Сандра Јовановић, 3, Уметничка школа, Ниш – „Нина”
  5. Марија Трајковић, 1, Гимназија Лесковац, Лесковац – „Реза”
  6. Милош Станојчић, 4, Уметничка школа, Ужице
  7. Љубица Новаковић, 1, Техноарт, Београд
  8. Валерија Момот, 3р13, Уметничка школа, Ужице – „Моја соба”
  9. Дуња Петровић, 3, Машинско-саобраћајна школа, Чачак – „Слободна тема”
  10. Кристина Јевђић, 4, Уметничка школа, Ужице – „Чекање”

 

Основна школа:

  1. Јован Ћировић, 6, ОШ „Б. П. Пинки”, Стара Пазова
  2. Едвин Дудаш, 7, Ликовна радионица „ЕМ АРТ”, Суботица
  3. Сара Миловановић, 61, ОШ „Вук Караџић”, Сочаница
  4. Милан Текић, 6, ОШ „С. Родић”, Бачки Јарак – „Моје село“
  5. Елена Мирчић, 7, ОШ „Вожд Карађорђе”, Алексинац „Пејзаж, јесен“
  6. Дајана Матејић, ОШ „Вожд Карађорђе”, Алексинац – „Пећински цртеж“
  7. Михајло Мркобрада, 6, ОШ „Иван Милутиновић”, Суботица
  8. Миња Мијатов, 6, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Зрењанин
  9. Ђорђе Лужањин, 5, ОШ „др Арчибалд Рајс”, Београд
  10. Николина Вуловић, 73, ОШ „Кирило Савић”, Ивањица
  11. Лука Катнић, 2, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Панчево (специјална награда за најуспешнији рад најмлађих ученика)

 

 

ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ

Vrati se na vrh
© 2021 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.
Joomla! је слободан софтвер објављен под GNU General Public License.