РЕЗУЛТАТИ 13. КЊИЖЕВНОГ КОНКУРСА ЗА УЧЕНИКЕ ИЗ БАНАТА

Комплетан документ можете преузети: Резултати за основце

У конкуренцији ученика основних школа:

Прво место - Јелена Лакетић, ОШ "Доситеј Обрадовић", Бела Црква, за причу "Водич кроз паралелне универзуме и случајности живота".
Друго место - Михајло Кљајевић, ОШ "Исидора Секулић", 7. разред, Панчево, за причу "Он/Она/Затвореник".
Треће место - Андрија Симић, ОШ "Доситеј Обрадовић", Бела Црква, за песму "Лав".

Комплетан документ можете преузети: Резултати за средњошколце

У конкуренцији ученика средњих школа:

Прво место - Дејан Кордић, Сенћанска гимназија, Сента, за песму "Пауци".
Друго место - Милана Грбић, Гимназија "Душан Васиљев", 4. разред, Кикинда, за причу "Изневерена".
Треће место - Милица Миланков, Гимназија "Душан Васиљев", 1. разред, Кикинда, за причу "Позориште".

РЕЗУЛТАТИ 13. КЊИЖЕВНОГ КОНКУРСА ЗА УЧЕНИКЕ ИЗ БАНАТА

Комплетан документ можете преузети: Резултати за основце

У конкуренцији ученика основних школа:

Комплетан документ можете преузети: Резултати за средњошколце

У конкуренцији ученика средњих школа:

Прво место - Дејан Кордић, Сенћанска гимназија, Сента, за песму "Пауци".

© 2021 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.