Удружење грађана МЕНСА Србије организовала је 1. међународну конференцију о даровитости „Даровитост – препознавање и подршка“, која је трајала од 29. септембра до 1. октобра у Новом Саду.

РЦТ „Михајло Пупин“ је учествовао са два рада на којима је представио: у једном, рад РЦТ „Михајло Пупин“ у последњих 10 година; у другом, рад групе за граматику и стилистику српског језика.

РЦТ „Михајло Пупин“ је учествовао на конференцији са 2 рада:

1. Драгољуб А. Цуцић, Александар С. Николић, Јован Јовић (2017). Даровитост и постигнуће – допринос Регионалног центра за таленте „Михајло Пупин“ из Панчева у раду са мотивисаним и даровитим ученицима. (орална презентација)
  2. Валемтина Паровић, Милена Михајловић (2017). О раду са даровитом децом у области језика у Регионалном центру за таленте „Михајло Пупин“ у Панчеву. (постер презентација)

РЦТ „Михајло Пупин“ је учествовао на конференцији са 2 рада:

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.