На свечаности одржаној у холу зграде владе АП Војводина, одржаној 13. децембра, у организацији Покрајинског секретаријата за спорт и омладину, додељене су награде најуспешнијим даровитим ученицима који живе на територији АП Војводина и њиховим менторима.

Покровитељ свечаности је била Влада АП Војводине.

Специјалне награде, као полазници Центра за таленте, добили су: Марко Шушњар, 4. разред Математичке гимназије (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Стефан Шушњар и Жељко Арсић) и Даница Зечевић, 4. разред Математичке гимназије (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Бранко Грбић).

Награде, као полазници Центра за таленте, добили су: Јелена Цицварић, 7. разред ОШ Математичке гимназије (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Вера Станоевски), Огњен Шкрбић, 6. разред ОШ Вук Стефановић Караџић (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Љиљана Јанковић), Ања Шушњар, 6. разред ОШ Свети Сава (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Љиљана Јанковић), Никола Булатовић (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: Бранко Грбић), Јелена Маслак, 2. разред гимназије „Урош Предић“ (ментор у РЦТ „Михајло Пупин“: мр Валентина Паровић)

Свечаност је отворио, и доделио специјалне Покрајинске награде, Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез.

Покровитељ свечаности је била Влада АП Војводине.

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.