У среду, 7. новембра, У Малој сали Градске управе града Панчева, уочи Дана града, уручене су новчане награде најуспешнијим ученицима Панчева, односно онима који су освојили прво, друго или треће место из општих школских предмета на државним и међународним такмичењима и области заступљених у РЦТ „Михајло Пупин” у школској 2017/18. години.

Додела награда у Панчеву

Награде су им уручили чланица Градског већа града Панчева за област образовања мр Татјана Божић, председник УО РЦТ „Михајло Пупин” Милан Митровић и директор Регионалног центра за таленте др Драгољуб Цуцић.

За ове намене из буџета Панчева издвојено је 302.000,00 динара, а награђено је 49 ученика.

Додела награда у Панчеву

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.