Ментор групе за ликовну уметност, Светозар Алексић, на Дивчибаре је водио 9 ученика/ца. Као асистент ишао је Александар Станојев, ликовни уметник, који је својевремено осликао зидове одмаралишта на Дивчибарама. Александар Станојев ради и као професор ликовног у ОШ Милош Црњански у Иланџи.

Свакодневно су радили у трпезарији одмаралишта на Дивчибарама. Поред стандардних радова на усавршавању рада са разним техникама ученици су највише радили пејсаж.

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.