Колонији је присуствовало 14 ученика. Прва три дана колонију је водила Марија Поповић, дипломирани филолог, ментор групе за граматику и стилистику српског језика у РЦТ „Михајло Пупин”. У недељу када су дошли ученици који су се такмичили током викенда ментор Марија Поповић се вратила у Панчево, због обавеза, а њу је заменила професорка српског језика из ОШ „Јован Јовановић Змај”, Драгана Цуцић.

Радиле су се припреме за такмичења, и план је испуњен како је и претпостављен.

Радиле су се припреме за такмичења, и план је испуњен како је и претпостављен.

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.