ИЗВЕШТАЈ О ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ

На литерарном конкурсу ове школске године за основне школе награде су освојили:

1. 1.Прву награду, Бојан Грујић, ученик ОШ „1. октобар“ Башаид за Бајку о змијском цару,
  2. 2.Другу награду, Никола Сермеш, ученик ОШ „Ђура Јакшић“ из Ковина за песму Пасуљ,
  3. 3.Трећа награда није додељена.

На литерарном конкурсу ове школске године за средње школе награде су освојили:

1. 1.Прву награду, Александар Херлах из Зрењанинске гимназије, за поезију,
  2. 2.Другу награду, Јелена Тошић из Гимназије "Борислав Петров Браца" из Вршца за причу Врата,
  3. 3.Трећу награду, Јасна Константин, из Гимназије "Борислав Петров Браца" из Вршца за причу Синестезија.

Чланови жирија били су Јелена Журић и Јелена Ангеловски, професорке српског језика и Милош Илић, драматург.

ИЗВЕШТАЈ О ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ

На литерарном конкурсу ове школске године за основне школе награде су освојили:

3. 3.Трећа награда није додељена.

На литерарном конкурсу ове школске године за средње школе награде су освојили:

1. 1.Прву награду, Александар Херлах из Зрењанинске гимназије, за поезију,

© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.