На ликовном конкурсу Регионалног центра за таленте “Михајло Пупин” из Панчева, за ученике из Баната, Комисија у саставу: мр Зоран Деранић (ликовни уметник), Светозар Алексић (ликовни уметник и педагог), мр Снежана Јовчић-Олђа (ликовни уметник и асистент на ФЛУ за предмет зидно сликарство/мозаик) је донела следеће одлуке:

Награђени радови у категорији средњих школа:

  1. Прво место, Јелена Винцилир, Зрењанинаска гимназија, Зрењанин, 2. разред;
  2. Друго место, Јована Гардиновачки, ХТПШ “Урош Предић”, Зрењанин, 3. разред;
  3. Треће место, М. Вученовић, Гимназија “Урош Предић”, Панчево, 1. разред

Награђени радови у категорији основних школи:

  1. Прво место, Андреј Јакобовић, ОШ “Милоје Ћиплић”, Нови Бечеј, 8. разред;
  2. Друго место, Уна Барашевић, ОШ “Исидора Секулић”, Панчево, 5. разред; Катарина Ракић, ОШ “Бранко Радичевић”, Панчево, 7. разред;
  3. Треће место, Данило Рашета, ОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево, 5. разред; Горана Филиповски, ОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево, 5. разред;

            За аутора најбољег рада у категорији нижих разреда основних школа са територије града Панчево проглашен је:

  1. lМихаи Чобану, ОШ “Стевица Јовановић”, Панчево, 4. разред

            Посебним дипломама, за квалитетан одабир великог броја радова, награђују се школе:

  1. lОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево;
  2. lОШ “Бранко Радичевић”, Уљма.

На ликовном конкурсу Регионалног центра за таленте “Михајло Пупин” из Панчева, за ученике из Баната, Комисија у саставу: мр Зоран Деранић (ликовни уметник), Светозар Алексић (ликовни уметник и педагог), мр Снежана Јовчић-Олђа (ликовни уметник и асистент на ФЛУ за предмет зидно сликарство/мозаик) је донела следеће одлуке:

Награђени радови у категорији средњих школа:

  1. Прво место, Јелена Винцилир, Зрењанинаска гимназија, Зрењанин, 2. разред;
  2. Друго место, Јована Гардиновачки, ХТПШ “Урош Предић”, Зрењанин, 3. разред;
  3. Треће место, М. Вученовић, Гимназија “Урош Предић”, Панчево, 1. разред

Награђени радови у категорији основних школи:

  1. Прво место, Андреј Јакобовић, ОШ “Милоје Ћиплић”, Нови Бечеј, 8. разред;
  2. Друго место, Уна Барашевић, ОШ “Исидора Секулић”, Панчево, 5. разред; Катарина Ракић, ОШ “Бранко Радичевић”, Панчево, 7. разред;
  3. Треће место, Данило Рашета, ОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево, 5. разред; Горана Филиповски, ОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево, 5. разред;

            За аутора најбољег рада у категорији нижих разреда основних школа са територије града Панчево проглашен је:

  1. lМихаи Чобану, ОШ “Стевица Јовановић”, Панчево, 4. разред

            Посебним дипломама, за квалитетан одабир великог броја радова, награђују се школе:

  1. lОШ “Жарко Зрењанин”, Качарево;
  2. lОШ “Бранко Радичевић”, Уљма.

ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ

Vrati se na vrh
© 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.
Joomla! је слободан софтвер објављен под GNU General Public License.