Обавештавамо да ће Регионални центар за таленте „Михајло Пупин”, Панчево почети са радом у суботу, 6. новембра 2021. године.

Часови ће се држати: у Гимназији „Урош Предић” и канцеларији Центра за таленте (Димитрија Туцовића 2, изнад књижаре „Хол”), суботом, или другим данима, по потреби.

Часови ће се држати по следећим критеријумима:

• Обавезно ношење маски,
  • Не више од 20 ученика у учионици,
  • У случају „затварања”, прелази се на интернет часове.

Окупљање ученика, и формирање одељња биће у суботу 30. октобра у Гимназији „Урош Предић”. Окупљање је у 9.50ч испред гимназије, након чега се позивају ученици у учионице. Понети маске.

Комплетно обавештење можете преузети кликом на слику:

Часови ће се држати по следећим критеријумима:

• Обавезно ношење маски,
  • Не више од 20 ученика у учионици,
  • У случају „затварања”, прелази се на интернет часове.

Комплетно обавештење можете преузети кликом на слику: