Пријављивање за такмичење до 24. 12. 2019

Документе за такмичење можете преузети на страни Документи за регионално такмичење и смотре талената 2020

Потребно је да пријаву попуните на рачунару и доставите примерак пријаве електронским путем на е-маил Регионалног центра за таленте "Михајло Пупин", или лично, до 24. децембра 2019. године, како би смо евидентирали пријављене ученике и теме за Регионално такмичење.

Регионално такмичење талентованих ученика средњих школа по научним дисциплинама, одржава се истовремено у свим Регионалним центрима за таленте. Регионално такмичење одржава се у суботу 9. маја 2020. године са почетком у 10.00 часова.

Пријављивање за такмичење до 24. 12. 2019

© 2020 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". Сва права задржана.