У суботу, 20.4. 2024. у Гимназији „Урош Предић” у Панчеву, је одржано 22. покрајинско такмичење талентованих ученика, основних и средњих школа Војводине,  по научним дисциплинама и наставним предметима.

Такмичари су се такмичили у 13 основних научних дисциплина, где је пријављено 112 радова, 50 за основну и 62 за средњу школу. Такмичење је отворено у 9 и 30ч.

ОРГАНИЗАЦИЈА ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОКРАЈИНСКОГ
ТАКМИЧЕЊА
Председник:
др Веселин Маслак, ванредни професор, Хемијски факултет Универзитета у 
Београду, Београд
Заменик:
др Драгољуб Цуцић
Чланови организационог одбора:
1. Наталија Бучевац
2. др Срђан Срдић
3. мр Валентина Паровић
4. др Драгољуб Цуцић
Задужени за дочек такмичара и ментора:
Наталија Бучевац
Централни комисија (предлог):
1. Никола Конески, докторанд, Институт за новију историју, Београд
2. Сања Мракић, проф., Гимназија „Душан Васиљев”, Кикинда
3. др Драган Стојањеловић, проф., Гимназија „Јован Јовановић Змај”, Нови 
Сад
Комисија за приговоре:
1. Марина Јеленковић, проф., ЕТШ „Никола Тесла”, Панчево
2. Зорица Помар, проф., Гимназија „Урош Предић”, Панчево
3. Игор Кодранов, докторанд, Хемијски факултет Универзитета у Београду, 
Београд

Комплетан програм такмичења можете преузети кликом на следећи линк са сликом:

 

Прелиминарни и коначни резултати такмичења:

 

Прелиминарне и коначне резултате можете преузети са линка датог у прилогу 


Прелиминарни резултати са покрајинског такмичења

Коначни резултати са покрајинског такмичења

У суботу, 20.4. 2024. у Гимназији „Урош Предић” у Панчеву, је одржано 22. покрајинско такмичење талентованих ученика, основних и средњих школа Војводине,  по научним дисциплинама и наставним предметима.

Такмичари су се такмичили у 13 основних научних дисциплина, где је пријављено 112 радова, 50 за основну и 62 за средњу школу. Такмичење је отворено у 9 и 30ч.

ОРГАНИЗАЦИЈА ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОКРАЈИНСКОГ
ТАКМИЧЕЊА
Председник:
др Веселин Маслак, ванредни професор, Хемијски факултет Универзитета у 
Београду, Београд
Заменик:
др Драгољуб Цуцић
Чланови организационог одбора:
1. Наталија Бучевац
2. др Срђан Срдић
3. мр Валентина Паровић
4. др Драгољуб Цуцић
Задужени за дочек такмичара и ментора:
Наталија Бучевац
Централни комисија (предлог):
1. Никола Конески, докторанд, Институт за новију историју, Београд
2. Сања Мракић, проф., Гимназија „Душан Васиљев”, Кикинда
3. др Драган Стојањеловић, проф., Гимназија „Јован Јовановић Змај”, Нови 
Сад
Комисија за приговоре:
1. Марина Јеленковић, проф., ЕТШ „Никола Тесла”, Панчево
2. Зорица Помар, проф., Гимназија „Урош Предић”, Панчево
3. Игор Кодранов, докторанд, Хемијски факултет Универзитета у Београду, 
Београд

Комплетан програм такмичења можете преузети кликом на следећи линк са сликом:

 

Прелиминарни и коначни резултати такмичења:

 

Прелиминарне и коначне резултате можете преузети са линка датог у прилогу 


Прелиминарни резултати са покрајинског такмичења

Коначни резултати са покрајинског такмичења

Vrati se na vrh