strategije daroviti

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

Драге колеге,

објављујемо 16. ликовни и књижевни конкурс за ученике из Србије.
Молимо Вас да конкурсе проследите на све адресе школа које покрива Ваш Регионални центар за таленте (ми ћемо свим школама у Војводини), као што смо се договорили.
Чланови комисија су одређени, награде за најбоље радове су обезбеђене, договор са РТС-ом је начињен (за реализацију смотре најбољих радова и доделу награда), када се будемо окупили на колегијуму договорићемо се о изложби и књижевној вечери у Вашим градовима.
На нама је да учинимо да овај конкурс постане најпопуларнији међу ученицима.
Хвала Вам унапред на сарадњи,

Руководилац РЦТ "Михајло Пупин", Панчево
др Драгољуб Цуцић
Димитрија Туцовића 2, 26000 Панчево
Мобилни: 062 756 810
Facebook: Regionalni centar za talente "Mihajlo Pupin"
www.rctpupin.edu.rs

Ликовни конкурс за основне школе

16. likovni konkurs ucenika ОS Srbije.pdf

Ликовни конкурс за средње школе

16. likovni konkurs ucenika SS Srbije.pdf

Књижевни конкурс за основне школе

16. književni konkurs učenika ОŠ Srbije.pdf

Књижевни конкурс за средње школе

16. književni konkurs učenika SŠ Srbije.pdf

Драге колеге,

објављујемо 16. ликовни и књижевни конкурс за ученике из Србије.
На нама је да учинимо да овај конкурс постане најпопуларнији међу ученицима.
Хвала Вам унапред на сарадњи,

Руководилац РЦТ "Михајло Пупин", Панчево
др Драгољуб Цуцић
Димитрија Туцовића 2, 26000 Панчево
Мобилни: 062 756 810
Facebook: Regionalni centar za talente "Mihajlo Pupin"
www.rctpupin.edu.rs

Ликовни конкурс за основне школе

16. likovni konkurs ucenika ОS Srbije.pdf

Ликовни конкурс за средње школе

16. likovni konkurs ucenika SS Srbije.pdf

Књижевни конкурс за основне школе

16. književni konkurs učenika ОŠ Srbije.pdf

Књижевни конкурс за средње школе

16. književni konkurs učenika SŠ Srbije.pdf

Copyright © 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.