strategije daroviti

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

6. СТРУЧНЕ И РАДНЕ ЕСКУРЗИЈЕ

Планирају се једнодневне стручне ескурзије, којом приликом ће ученици обилазити тематски усклађене објекте и институције. Не може се унапред рећи колико ће бити таквих ескурзија, јер оне представљају неодвојиви део предавања у сталној школи, према којима се те ескурзије и планирају.

Као пример таквих ескурзија могу се навести неке које ће се сигурно реализовати:

1.       Обилазак историјских музеја и објеката од стране групе за историју;

2.      Стручни обилазак хидроцентрале Ђердап и Бајна Башта, те термоцентрале Обреновац, групе за физику 8. разред;

3.      Одлазак у Институт за српски језик групе за граматику и стилистику српског језика;

4.      Обилазак Ботаничке баште Јевремовац група из биологије;

5.      ...

Copyright © 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.