strategije daroviti

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

СЕМИНАРИ

План је да се са средњошколцима ради путем семинарских радова где ће након састанка са њима бити дефинисане сфере њиховог интересовања и према томе се одредити теме предавања и имена предавача.

Предвиђено је да се из сваке области одрже семинари. Потрудићемо се да то буду најпризнатији ствараоци, научни радници и Универзитески професори.

Обележавање рођендана Михајла Пупина 10.10. биће у оквиру Дана Михала Пупина који је уједно и дан центра за таленте.  Том пригодом ће се доделити награде на претходно расписаном конкусу Есеј о Михајлу Пупину и биће одржана изложба радова ученика са територије општине Панчево са претходне Регионалне смотре.

Наставак семинара НАУКА НА ПОЧЕТКУ 21. ВЕКА у сарадњи са Градском библиотеком, која по плану треба да се одржава једанпут месечно.

СЕМИНАРИ

Copyright © 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.