strategije daroviti

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

7. УЧЕНИЧКИ ПРОЈЕКТИ – 2. пут

По одлуци Општинског већа издвојено је у 2008. години нешто више од 1.000.000,00 динара, на име конкурса за ученичке пројекте креативних ученика са територије општине Панчево. На основу искуства из претходне године очекује се успешна реализација.

7. УЧЕНИЧКИ ПРОЈЕКТИ – 2. пут

Copyright © 2019 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.