Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

Конкурс припада категорији већих ученичких литерарних конкурса. На њему је учествовало:

Основна школа: 118 школа, 580 учесника, 632 рада

Средња школа: 62 школе, 322 учесника, 543 рада

Комисија је била у саставу:

1. Јелена Журић, Едука ДОО, Београд (менторка групе за креативно писање при РЦТ Михајло Пупин)
  2. др Јелена Ангеловски, ОШ Јован Јовановић Змај, Панчево (менторка групе за књижевност при РЦТ Михајло Пупин)
  3. Бојан Васић, песник, СКД, Београд

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ НА 15. КЊИЖЕВНОМ КОНКУРСУ УЧЕНИКА СРБИЈЕ

Основна школа:

Прва награда – Огњен Терзин, Софија“, ОШ Жарко Зрењанин, Кикинда

Друга награда – Сунчица Росић, „Орхидеје и колачи“, ОШ Исидора Секулић, Београд; ментор: Ивана Лазаревић

Трећа награда – Ана Џунић, „Она није“, 6.р, ОШ Десанка Максимовић, Ковин; ментор: Олгица Петковић

Средња школа:

Прва награда – Емилија Јовић, „Био је јул“, Пожаревачка гимназија, Пожаревац

Прва награда – Јелена Мићић, 1.р, „Гнездо“, Гимназија Бора Станковић, Ниш; ментор Ана Стевановић

Трећа награда – Душан Митић, „Нису капљице на прозору већ пукотине“, Гимназија Бора Станковић, Бор; ментор: Сандра Валић

Трећа награда – Огњен Милутиновић, „Поподневна кафа“, Уметничка школа Ужице, Ужице

Смотра уметничких радова, када ће бити и додељене награде награђеним учесницима, одржаће се половином маја у Градској библиотеци Панчево (о детаљима бићете обавештени након Ускрса).

М.П.

Руководилац РЦТ „Михајло Пупин“, Панчево

др Драгољуб Цуцић

2.    др Јелена Ангеловски, ментор групе за књижевност РЦТ „Михајло Пупин“, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Панчево

3.    Милош К. Илић, писац

Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

Основна школа: 118 школа, 580 учесника, 632 рада

Средња школа: 62 школе, 322 учесника, 543 рада

Комисија је била у саставу:

3. Бојан Васић, песник, СКД, Београд

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ НА 15. КЊИЖЕВНОМ КОНКУРСУ УЧЕНИКА СРБИЈЕ

Основна школа:

Прва награда – Огњен Терзин, Софија“, ОШ Жарко Зрењанин, Кикинда

Средња школа:

Прва награда – Емилија Јовић, „Био је јул“, Пожаревачка гимназија, Пожаревац

М.П.

Руководилац РЦТ „Михајло Пупин“, Панчево

др Драгољуб Цуцић

3.    Милош К. Илић, писац

Copyright © 2017 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.