Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

Конкурс припада категорији већих ученичких литерарних конкурса. На њему је учествовало:

Основна школа: 118 школа, 580 учесника, 632 рада

Средња школа: 62 школе, 322 учесника, 543 рада

Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

На конкурс је пристигло 3360 радова из 587 основних и средњих школа из Србије.

Комисија је заседала у саставу:

1. проф. др Снежана Олђа, Факултет ликовних уметности БУ, Београд
  2. мр Жељко Комосар, професор на Академији СПЦ-а, Београд
  3. мр Зоран Деранић, сликар, члан УЛУС-а
  4. Светозар Алексић, сликар и педагог, ментор групе за ликовну уметност при РЦТ Михајло Пупин

Основна школа: 118 школа, 580 учесника, 632 рада

Средња школа: 62 школе, 322 учесника, 543 рада

Комплетан документ можете преузети овде: Резултати.

На конкурс је пристигло 3360 радова из 587 основних и средњих школа из Србије.

Комисија је заседала у саставу:

1. проф. др Снежана Олђа, Факултет ликовних уметности БУ, Београд
  2. мр Жељко Комосар, професор на Академији СПЦ-а, Београд
  3. мр Зоран Деранић, сликар, члан УЛУС-а

Copyright © 2017 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.