Одаберите годину за коју желите да прикажете радове.

2007/2008 2008/2009

Драган Чолак

3. Mesto

Кристина Крстић

Александар Шарић</BR>Nagrada:3

Марко Момчиловић

Огњен Јовић

Награда:2</br>Година:2007/08</br>Аутор:Огњен Јовић

Саша Атанацковић

Соња Соколов

Награда:1</br>Година:2007/08</br>Аутор:Соња Соколов

Одаберите годину за коју желите да прикажете радове.

2007/2008 2008/2009

Драган Чолак

3. Mesto

Кристина Крстић

Александар Шарић</BR>Nagrada:3

Марко Момчиловић

Огњен Јовић

Награда:2</br>Година:2007/08</br>Аутор:Огњен Јовић

Саша Атанацковић

Соња Соколов

Награда:1</br>Година:2007/08</br>Аутор:Соња Соколов

Copyright © 2017 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.