3.7. Школа граматике и стилистике српског језика 2008. –3. пут

По други пут планира се по идеји професора Гимназије Урош Предић из Панчева и дугогодишњих предавача и ментора у Центру: Валентине Паровић и Александре Михајловић.

Основни циљеви школе која треба да траје 7 дана након завршетка школске године су:

• Богаћење речника;
  • Рад на лексикологији и творби речи;
  • Истраживање речника;

Поред горе наведеног план је да се одрже разни семинири са гостима колоније и приказивање на видеоматеријалима образовних садржаја.

3.7. Школа граматике и стилистике српског језика 2008. –3. пут

• Богаћење речника;
  • Рад на лексикологији и творби речи;
  • Истраживање речника;

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

Copyright © 2018 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.