3.4. Филмска колонија Пешчара 2008. –8. пут

Седми пут заредом планира се летња школа филма у којој као завршну вежбу треба да, полазници филмске групе Центра за таленте, сниме филм. Поред активности око снимања филма дневни распоред биће попуњен предавањима које ће да држи предавач групе за филм редитељ Иван Ракиџић али и познати и признати гости из разних области филмске уметности. Филмска група ће у моментима када нема предавања и рада на филму да гледа филмове, унапред одабране, и уз помоћ ментора да врши њихову анализу.

3.4. Филмска колонија Пешчара 2008. –8. пут

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

Copyright © 2018 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.