3.3. Зимска школа математике ЧАРДАК 2008. – 1. пут

За половину фребруара је планирана зимска школа математике, која треба да окупи 40 најбољих ученика 8., 7., 6. и 5. разреда који похађају предавања у школи математике Центра.

Школа ће трајати 3 дана и уколико учесници (с обзиром да се по први пут организује) буду задовољни радом биће поновљена у априлу. Школа обухваћа рад са ученицима на више нивоа:

-        Рад са такмицарским задацима,

-        Семинари,

-        Математика као забава.

3.3. Зимска школа математике ЧАРДАК 2008. – 1. пут

-        Рад са такмицарским задацима,

-        Семинари,

-        Математика као забава.

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

Copyright © 2018 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.