СТАЛНА ШКОЛА

За рад у сталној школи Центра позвани су ове године ученици који су освојили једно од прва три места на општинским такмичењима у претходној школској години из: математике, физике, хемије, биологије, географије, српског језика. Поред ученика који су показали квалитет на такмичењима остављено је школама да се предложе ученици који су можда неправедно изостављени. Ове школске године биће организована стална школа из:

-          математике (4. разред, 5. разред, 6. разред, 7. разред, 8. разред),

-          програмирања (почетни курс Јаве, напредни курс Јаве),

-          уметничког писања (основношколци, средњошколци),

-          аудио-визуелне уметности (почетна група, старија група),

-          ликовне културе (млађа група, старија група),

-          биологије (7. разред, 8. разред),

-          граматике и стилистике српског језика (8. разред, средњошколци),

-          теорије књижевности (средњошколци),

-          физике (7. разред, 8. разред, средњошколци),

-          хемије (8. разред),

-          историје (средњошколци),

-          геопросторне науке (8. разред).

Сталне школе се одржавају за ученике основношколског и средњешколског узраста. Увек постоји могућност отварања оделења непоменутих дисциплина уколико има интересовања ученика. Од пролећа ће стартовати још групе у сталној школи Центра за: физику (6. разред), хемију (7. разред) и граматику и стилистику српског језика (7. разред).

СТАЛНА ШКОЛА

-          математике (4. разред, 5. разред, 6. разред, 7. разред, 8. разред),

-          програмирања (почетни курс Јаве, напредни курс Јаве),

-          уметничког писања (основношколци, средњошколци),

-          аудио-визуелне уметности (почетна група, старија група),

-          ликовне културе (млађа група, старија група),

-          биологије (7. разред, 8. разред),

-          граматике и стилистике српског језика (8. разред, средњошколци),

-          теорије књижевности (средњошколци),

-          физике (7. разред, 8. разред, средњошколци),

-          хемије (8. разред),

-          историје (средњошколци),

-          геопросторне науке (8. разред).

Copyright © 2017 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.