РЕЗУЛТАТИ 13. КЊИЖЕВНОГ КОНКУРСА ЗА УЧЕНИКЕ ИЗ БАНАТА

У конкуренцији ученика основних школа:

Прво место - Јелена Лакетић, ОШ "Доситеј Обрадовић", Бела Црква, за причу "Водич кроз паралелне универзуме и случајности живота".
Друго место - Михајло Кљајевић, ОШ "Исидора Секулић", 7. разред, Панчево, за причу "Он/Она/Затвореник".
Треће место - Андрија Симић, ОШ "Доситеј Обрадовић", Бела Црква, за песму "Лав".

РЕЗУЛТАТИ 13. КЊИЖЕВНОГ КОНКУРСА ЗА УЧЕНИКЕ ИЗ БАНАТА

У конкуренцији ученика основних школа:

Јавне набавке 2018

1.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 1-2018

2.   ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА - 16 ОТВОРЕНИХ И 8 ЗАТВОРЕНИХ МЕТАЛНИХ КОНТЕЈНЕРА ЗАПРЕМИНЕ 5 ЗА ПОТРЕБЕ РЦТ "МИХАЈЛО ПУПИН" ПАНЧЕВО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ЗЕЛЕНА ОСТРВА ЗА ЧИСТИЈЕ ПАНЧЕВО"-ЈН. БР. 2-2018

Copyright © 2018 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.