Комисија у саставу: Јелена Журић, мр Јелена Ангеловски и Милош Илић, донела је следеће одлуке на овогодишњем књижевном конкурсу:

Награде у категорији основна школа, добили су:
1. место: Александар Кецман, 5. разред, "Исидора Секулић", Панчево
2. место: Душан Петровић, 8. разред, "Јован Јовановић Змај", Панчево
3. место: Наталија Митровић, 8. разред, "Васа Живковић", Панчево

Награде у категорији средња школа, добили су:
1. место: Сара Цветковић, Пољопривредна школа Вршац
2. место: Драгана Јоксимовић, Економска школа, Панчево
3. место: Адам Ковач, Музичка школа, Панчево

Награде у категорији основна школа, добили су:
1. место: Александар Кецман, 5. разред, "Исидора Секулић", Панчево
2. место: Душан Петровић, 8. разред, "Јован Јовановић Змај", Панчево
3. место: Наталија Митровић, 8. разред, "Васа Живковић", Панчево

Награде у категорији средња школа, добили су:
1. место: Сара Цветковић, Пољопривредна школа Вршац
2. место: Драгана Јоксимовић, Економска школа, Панчево
3. место: Адам Ковач, Музичка школа, Панчево

Copyright © 2017 Регионални Центар за Таленте "Михајло Пупин". All Rights Reserved.